Ansatte

Gudmund Juliebø

Daglig leder
E-post: gudmund@fjells.no

Gudmund holder tannhjulene i gang på Hemsedal Høyfjellssenter. Han har mange og varierte arbeidsoppgaver, blant annet booking, vertskap, PR, økonomi, arrangement og personal.

Helene Juliebø

Kurskoordinator
E-post: helene@fjells.no

Helene er involvert i Fjellbibelskolen, oppfølging av ansatte og frivillige, og jobber med stedets innhold. Hun har vært leirsjef for Familiepåske i en årrekke. Sammen med mannen bestyrerpar siden starten i 2005.

Anne Rut Kjøllesdal

Kurskoordinator
E-post: annerut@fjells.no

Anne Rut er utrolig allsidig – og har hatt de fleste roller på stedet. For tiden er hun mest involvert i Fjellbibelskolen. Hun har også ledet Påsketreff i mange år

Marcus Yoars

Kommunikasjons- og markedsansvarlig
E-post: marcus@fjells.no

Marcus er PR-ansvarlig, og har også hovedansvar for lyd og tekniske duppeditter. I tillegg er han nå hovedleder for Fjellbibelskolen. Marcus er en dyktig underviser og lovsangsleder.

Kerstin Glindemann

Frivillighetsleder og husøkonom
E-post: kerstin@fjells.no

Kerstin er leder for de frivillige som jobber på Hemsedal Høyfjellssenter.

Gunnhild Hals

Teamkoordinator
E-post: gunnhild@fjells.no

Gunnhild er ansvarlig for TimeToGo Hemsedal. Teamet er stasjonert på Basecamp 3:16 i Hemsedal fra starten av januar til slutten av mai. I tillegg har Gunnhild noe vertskapsansvar.

Irene Berland

Kjøkkensjef
E-post: irene@fjells.no

Irene er vår nye kjøkkensjef. Denne dama får det virkelig til å smake!

Svein_PC120629-256x300

Svein Undrum

Kokk

Svein har nådd pensjonsalder, men fortsetter heldigvis hos oss i deltid som kokk. Stedets gode matrykte kan man takk Svein for.

Ola Arnfinn Haraldset

Vaktmester
I permisjon fram til 1. oktober 2020.

Espen Nybakk

Vaktmestervikar
E-post: vaktmester@fjells.no

Ann Maria Kjær

Ettåring
E-post: annmaria@fjells.no

Ann Maria jobber mye med administrasjon (særlig påmeldinger). Hun har vertskapsansvar, er boblebadsjef, og bidrar også med aktivitetsledelse. Ann Maria er ferdig 15. august 2020.