Ansatte

Gudmund Juliebø

Daglig leder
E-post: gudmund@khh.no

Gudmund holder tannhjulene i gang på Hemsedal Høyfjellssenter. Han har mange og varierte arbeidsoppgaver, blant annet booking, vertskap, PR, økonomi, arrangement og personal.

Helene Juliebø

Kurskoordinator
E-post: helene@khh.no

Helene er involvert i Fjellbibelskolen, oppfølging av ansatte og frivillige, og jobber med stedets innhold. Hun har vært leirsjef for Familiepåske i en årrekke. Sammen med mannen bestyrerpar siden starten i 2005.

Synne Husby

Fjellbibelskoleleder
E-post: synne@khh.no

Synne er leder for Fjellbibelskolen. Hun har ledet mange TimeOut-kurs. For tiden i permisjon.

Anne Rut Kjøllesdal

Kurskoordinator
E-post: annerut@khh.no

Anne Rut er utrolig allsidig – og har hatt de fleste roller på stedet. For tiden er hun mest involvert i Fjellbibelskolen. Hun har også ledet Påsketreff i mange år.

Marcus Yoars

Kommunikasjons- og markedsansvarlig
E-post: marcus@khh.no

Marcus er PR-ansvarlig, og har også hovedansvar for lyd og tekniske duppeditter. I tillegg er han nå hovedleder for Fjellbibelskolen. Marcus er en dyktig underviser og lovsangsleder.

Gunnhild Hals

Teamkoordinator
E-post: gunnhild@khh.no

Gunnhild er ansvarlig for TimeToGo Hemsedal. Teamet er stasjonert på Basecamp 3:16 i Hemsedal fra starten av januar til slutten av mai. I tillegg har Gunnhild noe vertskapsansvar.

Irene Berland

Kjøkkensjef
E-post: irene@khh.no

Irene er vår nye kjøkkensjef. Denne dama får det virkelig til å smake!

Svein Undrum

Kokk

Svein har nådd pensjonsalder, men fortsetter heldigvis hos oss i deltid som kokk. Stedets gode matrykte kan man takk Svein for.

Ola Arnfinn Haraldset

Vaktmester
E-post: post@haraldset.no

Ola Arnfinn er vaktmester på Hemsedal Høyfjellssenter. Ingen kjenner bygningsmassen og området som han. Ola Arnfinn fikser og ordner det meste, både inne og ute, og er svært glad i å kjøre store maskiner.

Kerstin Glindemann

Frivillighetsleder og husøkonom
E-post: kerstin@khh.no

Kerstin er leder for de frivillige som jobber på Hemsedal Høyfjellssenter.

Ann Maria Kjær

Ettåring
E-post: annmaria@khh.no

Ann Maria jobber mye med administrasjon (særlig påmeldinger). Hun har vertskapsansvar, er boblebadsjef, og bidrar også med aktivitetsledelse. Ann Maria er ferdig 15. august 2020.